Hakkımızda

Bozbaşak Ekmek Fırını

Bozbaşak Unlu Mamulleri 2010 yılından beri Marmaris Turunç Mahallesi sakinlerinin kahvaltılarına taze ekmekleriyle ortak oluyor. Melek Türkmen önderliğinde, uzman fırın ustalarımızla birlikte birbirinden güzel ve farklı ürünleri değerli müşterilerimize sunuyoruz. Kurulduğu ilk günden veri Bozbaşak en taze malzemelerle en lezzetli unlu mamulleri üretmek için çabalıyor. Geleneksel ekmeğin yanı sıra simit, poğaça, açma gibi farklı ürünlerle Marmarislilerin ve turistlerin damaklarına hitap ediyor.

En kaliteli malzemeleri kullanarak gerçekleştirdiğimiz üretim sürecinde tüketicilerin unutamayacağı lezzetler sunuyoruz. Pişirme tutkumuzu yüksek hijyen standartlarıyla birleştirerek bölgenin önce gelen fırınları arasında yer alıyoruz. Hijyen standartlarımız hem Türkiye hem de Avrupa standartlarına uygun. Düzenli olarak gerekli denetimlere giren fırın, yüksek hijyen ve ürün kalitesiyle Turunç bölgesinde faaliyetlerine devam ediyor. Lezzetin hijyenle buluşması, Bozbaşak Unlu Mamulleri fırınını vazgeçilmez kılıyor.

Değişen teknolojiye ayak uyduran fırınımız, her geçen gün daha geniş bir kitleye ulaşmayı hedefliyor. Lezzetli ürünlerimizin paylaştıkça daha lezzetli olacağını düşünüyoruz. Bu hedefle yola çıkarak Marmaris bölgesinde en lezzetli unlu mamulleri üretmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Nesilden Nesile Geçen Lezzet

Bozbaşak Unlu Mamulleri fırınında Melek Hanım eskilerden kalma tarifleri uyguluyor. Fırında pişen poğaçalar ve açmalar annelerimizin elinden çıkmış gibi bir tat yaratıyor. Geleneksel ile moderni birleştiren fırın, tüm bu lezzetli ürünleri modern fırınlarda üretiyor.

Fırının en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan tatlı unlu mamuller, birçok kişinin sofrasını süslüyor. Kahvaltılara iyi bir eşlikçi olan poğaça, börek ve açma gibi ürünlerin yanı sıra Bozbaşak’ta üretilen ürünler çay saatlerinin de vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Çay saati dendiğinde Muğla ilinin Marmaris ilçesinde akla ilk olarak Bozbaşak fırınında yapılan ürünler geliyor. Üzümlü kurabiyeler hem bölge halkının hem de Turunç bölesine gelen turistlerin favorileri arasında yer alıyor. Birçok kişi, sabahın ilk saatinde sahile gitmeden önce fırına uğramayı ihmal etmiyor.

Tüm bunlar ve hijyenik üretim standartları bir araya geldiğinde, Bozbaşak Unlu Mamulleri fırını Marmaris bölgesinin en popüler fırınları arasında yer alıyor. Unlu mamuller konusunda uzmanlaşmış ustalar, geleneksel tarifleri büyük bir beceriyle uyguluyor.

back to top
Sosyal Medya
Hakkımızda

    Bozbaşak Unlu Mamulleri 2010 yılından beri Marmaris Turunç Mahallesi sakinlerinin kahvaltılarına taze ekmekleriyle ortak oluyor.

İletişim
  • Telefon: 0252 525 52 52
  • Email: info@bozbasak.com
  • www.bozbasak.com
  • Adres: Merkez, 48740 Turunç/Marmaris/Muğla
Tüm hakkı saklıdır. © 2010-2019 Created by UZVİ